VisualART RAJZISKOLA

Dombóváron és Iregszemcsén a kARTon Művészeti Egyesület szervezésében felvételi előkészítő rajzkurzusok általános-, és középiskolás diákoknak. KUCKÓ 8-12 éves rajzolni szerető gyerekeknek. ARTKÖR 13-16 éves rajzolni szerető fiataloknak.

2011. NYÁRI MŰVÉSZETI TÁBORAINK

DOMBÓVÁRON

Napközis táboraink hétfőtől péntekig, naponta 9-16 óráig tartanak.

A táborokban résztvevő gyerekek számára napi háromszori étkezést biztosítunk (tízórai, ebéd, uzsonna).

A VisualART Rajziskola 2010-ben kezdte működését, ebben az évben Tehetségpont lett.

Az nyári programjai közül a gyermek életkorának, érdeklődésének legmegfelelőbbet választhatja. Szakképzett pedagógusok foglalkoznak a gyerekkel. A táborok kis létszámú csoportokkal működnek (max. 15 fő).

Az egy hét alatt készített tárgyakat, alkotásokat a gyerekek haza viszik. Az anyagokat, eszközöket az iskola biztosítja.

MESE - TÁBOR - 2011. június. 20-24. és július 11-15.

7-12 éves gyerekeket várunk a mese-táborba.

Alkotó programok:

• Palotaépítés-, szépítés
  • Zene-tánc-kép (nyomhagyás testünkkel)
  • Csurgatott képek késztése
  • Lufi madarak készítése
  • Gézpillangók

Egyéb programok: Mesehallgatás, Vetélkedő, Zenélés; Közös játékok;

LEKVÁR - TÁBOR - 2011. június 14-17. (4 napos!); július. 4-8. és július 25-29.

7-14 éves gyerekeknek ajánljuk az alábbi tevékenységeket:

• Maszkkészítés papírmaséból
  • Bögrefestés
  • Agyagfészek - agyagmadár
  • Nemezelés
  • Üvegfestés

Egyéb programok: Vetélkedő; „Madárles"; Zenehallgatás; Barátságfotó; Közös játékok;

ŐSMŰVÉSZET-TÁBOR - 2011. július 18-22. és augusztus 1-5.

7-14 éves gyerekeknek ajánljuk

Alkotó programok:

• Ősi szobrok - talált tárgyak
  • Agyagozás
  • Ékszer-, és amulett készítés
  • Őslények mintázása papírmaséból
  • Cserépedény díszítés
  • Kavicsfestés

Egyéb programok: Az alkotásokhoz kapcsolódó filmvetítés; Zenélés; Vetélkedő; Közös játékok; Bölényvadászat

A keddtől-péntekig tartó (Pünkösd miatt) első tábor díja 17.400,- Ft/fő, a hétfőtől péntekig tartó táborok díja 22.000,- forint/fő. Testvéreknek 20% kedvezményt adunk.

Érdeklődni, és jelentkezési lapot igényelni az alábbi címeken és telefonon lehet:

VisualART Rajziskola:

- 7200 Dombóvár, Kinizsi u. 37. (Cs-P: du)

kARTon Művészeti Egyesület:

- Levélcím: 7092 Nagykónyi, Dózsa Gy. u. 126/4.

- E-mail: visualartrajziskola@gmail.com

- Mobil: 0670/2767 017

- www.visualartrajziskola.hupont.hu

A 30% előleg, - azaz 5220,- Ft vagy 6600,- Ft - befizetésére lehetőség van utalással vagy személyesen a VisualART Rajziskolában (erről részletesen a „Jelentkezési lapon" olvashat)

A részvételi szándékot kérjük, hogy május 15-ig jelezzék!

Táborvezető: Benke Éva rajz-, vizuális-, és környezetkultúra tanár, művészetterapeuta

Pályázatot nyújtottunk be a táborozás díjának csökkentésére. Amennyiben nyerünk, az egy főre jutó tábor díját 5000,- Ft-tal fogjuk csökkenteni.

Weblap látogatottság számláló:

Mai: 28
Tegnapi: 27
Heti: 67
Havi: 358
Össz.: 112 051

Látogatottság növelés
Oldal: 2011. NYÁRI TÁBOROK
VisualART RAJZISKOLA - © 2008 - 2024 - visualartrajziskola.hupont.hu

A HuPont.hu segítségével a weboldalkészítés gyors! Itt kezdődik a saját weboldalkészítés!

ÁSZF | Adatvédelmi Nyilatkozat

A honlap készítés ára 78 500 helyett MOST 0 (nulla) Ft! Tovább »